WordPress En İyi Adsense Teması (Yüksek TO İsteyenler)

Adsense optimizasyonu, gerçekten fark yaratan küçük ayrıntıları mühendislik yoluyla, tıklama oranınızı artırmak için harika bir yoldur. Reklamların yerleştirilmesi ve reklamların boyutu gibi şeyler önemsiz bir konu gibi görünse bile, daha fazla para kazanmak için hayati önem taşır. Bazı şirketler, tıklama oranınızı artırmak için optimize edilmiş WordPress temalarını sunmak için çok çalışmaktadır. Bu temalar, reklamlar ve içerik arasında mükemmel bir denge elde etmektir. Reklamlar olmalı ama çok değil; içerik hala kral olmalı.

Adsense: bloglar, niş web siteleri, dergi, haberler ve forumlar gibi basit bir web sitesi için kurulum ve kullanım için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadığı için en kolay para kazanma yöntemidir. Adsense aynı zamanda reklam verenler arasındaki yüksek popülerlik ve yüksek rekabet için en iyi ödeme yapan CPC / PPC ağıdır.

AdSense ve SEO, el ele ilerlediğinden bu temalar sizin sadece adsense’den daha çok kazanmanızı değil aynı zamanda sitenizi bir adım daha ileriye taşıyacaktır. Örnek olarak sosyal medyadan gelen hit ile organik hit arasında TBM farkı oluşmaktadır. Bu temaların sizler için çok özel bir şekilde seçildiğini unutmayın.

AdSense’den en çok para kazanmanızı sağlayacak yani en yüksek TO oranına çıkaracak süper ötesi temalar:

Ad-Sense

Adsense wordpress tema yüksek kazanç

Bu, reklamlarınızdan daha fazla kazanç elde etmek için en yeni ve en iyi AdSense WordPress temalarından biridir. Bu tema çok benzersiz olan birçok gelişmiş özellik ile birlikte geliyor.

Bu özelliklerden biri , bir reklam engelleyici eklentisi olan herhangi bir ziyaretçiye bir pop-up gösteren bir reklam engelleyici desteğine sahiptir. Kullanıcının blogunuz için reklam engelleyiciyi devre dışı bırakmasını ister.

Reklam engelleyici özelliği, içerik gizleme ya da sadece uyarı şeklinde ayarlanabilmektedir. Bu tamamen sizin isteğinize kalmış bir durumdur.

Adsense tıklamaları için özel olarak dizayn edilmiş ve Seo ayarları özel olarak yapılmış bu tema ile yüksek to oranına sahip olmak zor değil.

Bu tema, belirli bir niş blog için kullanabileceğiniz önceden tanımlanmış 8 adet düzen ile birlikte geliyor.

  1. Teknik blog
  2. Moda blogu
  3. Yemek blogu
  4. Spor blogu
  5. Bebek blogu
  6. Fitness blogu
  7. Haber blogu
  8. Online alışveriş blogu

AdSense’ten daha fazla gelir elde etmenize yardımcı olacak bir tema arıyorsanız, bu, Ad-Sense blog yazarları için en iyi WordPress temasıdır.

(Visited 1.701 times, 6 visits today)