2020’nin En İyi WordPress Temaları (MyThemeShop)

MyThemeShop popüler WordPress tema sağlayıcılarından biridir, Mythemeshop ekibi ücretli ve ücretsiz en iyi WordPress temalarını oluştururlar. MyThemeShop temaları ile ilgili temel özellikler:

    • Premium destek,
  • Özel Widgetler
  • Kısa Kodlar

ile yüksek kalitede ve tamamen duyarlı temalar oluştururlar ve böylece herhangi bir üçüncü parti eklentisine güvenmek zorunda kalmazsınız.

Hepimizin WordPress temaları için bildiği gibi , ücretsiz olarak bir tema bulabileceğiniz veya ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre bir tema satın alabilirsiniz. Eğer projenizde yüksek kaliteli bir tema fikriniz varsa MyThemeShop temaları sizler için çok iyi bir seçenek olur çünkü temiz ve verimli kod yapısı, hızlı tepki süresi ve mükemmel tasarım ile MyThemeShop’tan memnun kalacaksınız.

MyThemeShop’a ait en iyi WordPress temalarını vermeden önce, neden sadece MyThemeShop WordPress Teması Alınması gerektiğini belirtmek isterim.

  • % 100 Duyarlı: (Responsive) MyThemeShop’un tüm temaları tam olarak duyarlı. IPhone’lar, akıllı telefonlar, tabletler dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlara farklı ekran çözünürlüklerinde müthiş okuma deneyimi veriyor.
  • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu Yapılmış ): MyThemeShop’a ait tüm temalar, SEO bakış açısına göre temiz ve verimli kodlama özelliğine sahiptir, bu nedenle sitenizi daha hızlı yükleyecek ve ayrıca arama motorlarının gözünde sitenizin değerini geliştirecektir. Kodlama da SEO için önemli faktörlerden biridir. Kodlama açısından MyThemeShop kesinlikle birçok rakibinden çok çok üstündür.
  • Premium Destek: Bu önemli bir şey çünkü temayı nasıl değiştirebileceğiniz ve ya düzenleyebileceğiniz hakkında hiçbir fikriniz yoksa, sıkışmış oluyorsunuz. Endişelenmeyin, MyThemeShop’un premium desteği size herhangi bir sorunla karşı karşıya kalırsanız size yardımcı olur. Ama maalesef destek İngilizce olarak verildiğinden basit düzeyde ingilizce bilmeniz gerekir. Not: Google çeviri ve Bing çeviri kullanarak basit cümleler ile çeviri yapıp premium destekten faydalanabilirsin.
  • Kolay Çeviri: MyThemeShop’un temaların çoğunun Türkçe çevirisi yoktur ama çeviri programı ile basitçe temanın gereken yerlerini birkaç dakikada çevirebilirsiniz. Not: Basit çeviri işlemini sizin yerinize biz yapıyoruz.

Aşağıda MyThemeShop’un en iyi WordPress temalarının bir listesi bulunmaktadır, umarım bu yazımdan memnun kalırsınız. Ayrıca bu yazı sizin için yararlıysa, bu yazımı sosyal medya sitelerindeki arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

SociallyViral

MyThemeShop’u WordPress Topluluğu’nda güçlü bir marka haline getiren WordPress temasından biri olan SociallyViral’dir. MyThemeShop’un en çok satan teması olduğunu bilerek, insanların onu ne derecede beğendiğini tahmin edebilirsiniz.

SociallyViral, yıllardır piyasada en ilgi çekici Viral WordPress temasıdır.

Hızlı yükleme ve düzgün tasarımı , SociallyViral birçok site sahibi için tam bir başyapıttır. Temalar, en yeni Google Algoritması ile uyumlu oluşturulmuş ve e-posta, sosyal medya pazarlaması için de optimize edilmiştir.

Bahse varım aldığınıza kesinlikle pişman olmayacağınız, birçok niş sitede gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz mükemmel temalardan birisi SociallyViral’dir.

Şu anda TemaTavsiye.com’un da kullandığı tema SociallyViral’dir.

 

 

Schema

Tavsiye – Genel Blog, Magazin ve e-Ticaret blog siteleri.

Schema, şimdiye kadar WordPress için inşa edilen en hızlı Premium WordPress temasıdır.

Bu temayı, ultra SEO dostu olarak tanıyabilirsiniz. Başlık, navigasyon, içerik, hız gibi birçok konuda ön plana çıkan tema ayrıca arama motorları sitenize geldiği zaman basit, sade ve verimli kod yapısı ile kolayca sitenizi tarayacaktır.

Sosyal medyadan arama motorlarına kadar Schema, SERP’e hakim kılmak için uyarlanmış bir WordPress temasıdır. Özenle tasarlanmış ve SEO uzmanları tarafından optimize edilmiştir. SERP faktörlerinden birisi olan site hızında rakiplerinize göre bir adım önce olacağınızdan emin olabilirsiniz. Site şık fakat basit bir tasarım kullanıyor. Ayrıca Google zengin snippet’lerini güçlendiren gerekli Schema işaretlemesinide kendisi yapar.

NewsPaper

Tavsiye: Blog, Magazin ve Dergi siteleri, Video, Yiyecek, Seyahat, Viral ve Niş siteler için uygundur.

Kesinlike Dünya’daki en iyi wordpress temalarından bir tanesidir. SociallyViral temasına biraz benzese de bazı özellikleri ile benzersiz bir temadır.

NewsPaper temasının demo sayfasını her ziyaret ettiğimde, bir sonraki sekmeye geçemiyorum veya içindeki bağlantılara tıklıyorum. Açık ve net söylemek gerekirse bu tema şimdiye kadar yapılmış en güzel temalardan birisidir.

Çarpıcı, göz alıcı ve etkileyici bir tema: NewsPaper

Soyal medya düğmeleri için birçok premium eklentide bile sıkıntılar yaşamışsınızır. Hatta sosyal medya düğmeleri için birçok webmaster eklenti kullanır. Ama NewsPaper teması sosyal paylaşım düğmeleri ziyaretçilerini cezbeder. Kayan sosyal paylaşım düğmeleri bir ziyaretçinin paylaşım düğmelerine olan dikkatini arttıracaktır.

Eğer NewsPaper temasını alırsanız sadece içerik ile uğraşarak sitenizi çok güzel yerlere getirebilirsiniz.

Best

Tavsiye: Teknoloji, moda, genel blog ve niş siteleri için uygundur.

Güzel, basit ve temiz bir WordPress magazin temasıdır. Birçok magazin teması aşırı dağınık görünmesine rağmen,  açık bir şekilde gösterilen bölümler ile sitenizi ziyaretçilerin gezinmesini kolaylaştırır. Bir magazin temasından beklediğiniz gibi, birçok özel widget vardır; parlak, renkli sosyal paylaşım düğmeleri mevuttur.

Bu tema en iyi AdSense reklam yerleşimleri için optimize edilmiştir. Hatta Mythemeshop temaları içerisinde adsense için en uygun temalardan birisidir. Teknoloji, moda, yetişkinler ve viral siteler gibi bir niş blog sitesine başlamak istiyorsanız, o zaman en iyi temayı seçtiniz demektir.

NewsOnline

Tavsiye: Haber, Eğlence, Arkadaşlık, Yemek ve Spor Niş siteleri.

Profesyonel bir wordpress temasıdır. Herhangi bir profesyonel sitesyi ziyaret ettiğinizde yaşadığınız kalite hissini bu temada yaşayabilirsiniz.

OnePage

Tavsiye: Kurumsal siteler için uygundur.

Birçok firma eşsiz, çekici ve esnek olması nedeniyle OnePage WordPress temasını seçerler.

OnePage wordpress teması tek sayfalık bir WordPress temasıdır. OnePage, hızlı yüklenen ve SEO için optimize edilmiş temiz kodu ile arama motorlarına tam uyumlu bir tasarıma sahiptir. Tamamen özelleştirilebilir bir temadır.
OnePage sitenin üstündeki muhteşem tam ekran slider ile ziyaretçilerin dikkatini hemen çekmektedir. Bu tema son derece profesyonel görünen ve şık efektleri sunan takım, portföy, müşteri, referanslar ve fiyatlandırma bölümlerini desteklemektedir.

Güncelleme: 16 Ağustos 2019

(Visited 2.829 times, 2 visits today)

One Response

  1. Tema Uzmanı Kasım 4, 2018