En İyi WordPress Tema Firmaları (2020)

En İyi WordPress Tema Üreticileri

Sizlere wordpress temaları hakkında rehberlik yapmaya devam ediyoruz. Neredeyse herkes sitesi büyüdüğünde daha iyi gezinme ortalamaları, reklam tıklamaları ve satış için birinci sınıf bir WordPress teması arayışına girer.

Yaklaşık 100’ün üzerinde premium tema şirketi var ve en iyi şirketi bulmak sandığınız gibi kolay değil. İşte aşağıdaki kriterlere göre Dünya’nın en iyi wordpress tema firmaları.

  1. Daha iyi arama motoru taraması için temiz kodlama
  2. Düzenli güncellemeler
  3. Tema desteği
  4. Ücret
  5. Temel Tema özellikleri (Temel tema özellikleri: duyarlı tasarım, dahili kısa kodlar, hızlandırılmış tasarım, reklam yerleştirme alanları ve çok daha fazlası)

1.Elegant Themes

En popüler WordPress temalarından biriyle başlayalım: Elegant Themes

2008 yılında kurulan Elegant Themes, 87 temadan oluşan koleksiyonuyla 350.000’den fazla müşteriyle çalışmış ve neredeyse tüm müşterilerinde mutlu sona ulaşmıştır. Elegant Themes’in amiral gemisi Divi’dir.

 

2. StudioPress

StudioPress, ünlü Genesis çerçevesinin arkasındaki tasarım ekibidir. 500.000’den fazla web sitesinin temeli. Genesis çerçevesi, masaya temiz bir tasarım, özel yerleşim planları ve güçlü güvenlik getiriyor.

StudioPress ayrıca yeni yenilikler sunmaktadır: Barındırılan WordPress siteleri. Bu, kişisel bir hosting hesabına kaydolmanızın gerekmediği anlamına gelir; StudioPress’in her şeye dikkat etmesini sağlayabilirsiniz. Altyapı da en üst düzeydedir ve onu etrafınızdaki en ölçeklenebilir seçeneklerden biri yapmaktadır. Artı, bir şeyler yanlış gittiğinde bilgili StudioPress destek ekibinin el altında bulunması gerekir.

Barındırılan web sitesi planları 24 $ / ayda başlıyor ve 20 en kaliteli temayı içeriyor.

Resmi internet sitesi

3. WPMU DEV

 

WordPress alanında az sayıda isim WPMU Dev’den daha büyük gelir . Şirket içi geliştiriciler ekibi, dünyadaki en sevilen CMS’den mutlak maksimuma erişmenize yardımcı olan bir sürü harika özelliklerle dolup taşan, en çekici WordPress kulüplerinden birini bir araya getirdi.

Bu, gerçek zamanlı ön uç düzenleme, ton güçlü sayfa oluşturucu modülleri ve sekiz başlangıç ​​şablonuyla birlikte gelen mükemmel Upfront temasını içerir ve sizi çalıştırır. Ayrıca, tam anlamıyla sürükleyip bırakma imkanı sunar – Microsoft Word’deki bir görüntü gibi, istediğiniz öğeyi yalnızca tercih ettiğiniz boyuta sürükleyerek yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Fiyatlar, üyelere ayrıca yüz presten fazla eklentinin tadını çıkarırken, ayda 49 $ ‘dan başlıyor. Aslında, liste, hız optimizasyonu, SEO, e-Ticaret ve web sitesi güvenliği için adanmış eklentilere sahip – temel olarak, muhtemelen ihtiyacınız olan her şey.

Resmi internet sitesi

4.Graph Paper Press

Graph Paper Press , sanatçılar ve fotoğrafçılar hedefleyen bir WordPress tema mağazası. Konusundaki temalar çarpıcı minimal tasarımlara sahip olup işinizde konuşmayı mümkün kılacak düzgün bir platform sağlar.

Toplu giriş fiyatlarının 99 $ / yıl’dan başlayan 38 premium teması mevcut.

Bununla birlikte, gerçek eğlenceler Graph Paper Press temalarını Sell ​​Mediaeklentisiyle birleştirdiğiniz zaman başlar . Eklentiler, yine sanatçıları ve fotoğrafçıları hedef alıyor; sanatınızı sergilemek ve nihayetinde dijital formatlarda ya da fiziksel baskılarla satmak için güzel galeriler inşa etmenizi sağlıyor. Yıllık Sell Media lisansını 38 temayla birleştirmek, sadece yılda 149 $ ‘lık maliyet.

Resmi Web Sitesi – ( Bkz. Fiyatlar )

5. MyThemeShop

Sadece 350,000 müşterinin utangaçlığı ile MyThemeShop (not: tam incelememizi okuyun ) WordPress dünyasında en iyi temalı geliştiricilerden biridir.

Tema performansı göz önünde bulundurularak oluşturulmuş olup, yıldırım hızlı yüklenme süreleri ve mümkün olan en iyi ön uç kullanıcı deneyimi sağlar. Buna rağmen, etrafındaki en kapsamlı ve çok yönlü seçenekler panellerinden birini de içeren arka uç özellikleri çok var. Bu panelde, temanın demosunu sadece saniyeler içerisinde çoğaltmak için kukla içeriği bile alabilirsiniz. Bunun gibi doldurulan bir site, siteyi kendi içeriğinizle oluşturmak için gerekli çerçeveyi sağlar.

MyThemeShop’un 91 premium temanın koleksiyonunda sadece 87 $ / yıldır erişilebilir veya 29 ile 59 $ arasında bireysel temalar satın alabilirsiniz.

Resmi Web Sitesi – ( Bkz. Fiyatlar )

6.iThemes

iThemes (not: tam incelememizi okuyun ), başta pazar lider güvenlik ve yedekleme eklentileri olan iThemes Security ve BackupBuddy sayesinde WordPress dünyasındaki en büyük isimlerden biridir. Bununla birlikte, şirketin isminin de işaret ettiği gibi, temalar hala işin önemli bir parçasıdır.

Yeni başlayanlar için iThemes, Builder aralığının bir parçası olarak 100’den fazla temayı bir araya getirdi . Oluşturucu temaları, yaratıcı kaslarınızı esnekleştirme şansını veren yenilikçi özel düzenler oluşturma becerisi ile birlikte gelir. Ayrıca, iThemes Exchange eklentisini kullanarak mağazalarına güç veren herkes için ideal 30 + e-ticaret teması da vardır.

Oluşturucu temalarına ek olarak, iThemes bir Klasik ve Allure serisini stoklar. Toplamda, bu, göz alıcı bir 200+ temaya dönüşüyor . Yılın sadece 197 doları olan tüm erişim geçişiyle keyfini çıkarın.

Resmi internet sitesi

7.Themify

Sürükleyip bırakan WordPress tema uzmanı Themify (not: tam incelememizi okuyun ).

40’dan fazla temasından her biri, sürükle-bırak özellikli ünlü sayfa yapıcı işlevselliği ile birlikte geliyor. Bu, hayalinizdeki siteyi hazırlamanız için bir platform sağlayarak, Tema Tema’sını baştan aşağıya özel olarak özelleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Derginin web sitelerini, e-ticaret mağazalarını ve blogcuları hedefleyen temalar – sadece bir kaçını belirtmek için – Themify üyeliği herkes için bir şeyler sunar. Fiyatlar yılda sadece 79 $ ‘da başlıyor.

Resmi Web Sitesi – ( Bkz. Fiyatlar )

8. TeslaThemes

Tüm WordPress temalı kulübün, TeslaThemes tartışmasız en iyi değeri temsil eden birisidir. Onlarınki 66 dolarlık bir tema koleksiyonu olup sadece yılda 59 dolarlık bir fiyat etiketi ile.

Tesla, gelişmiş işlevsellikleri bir araya getirirken güzelce temiz kalmış tasarımların kalitesiyle gurur duyuyor. Temalar daima yüksek kalitede, bu yüzden demoları peruf ederek biraz zaman ayırmaya değer.

Tek bir tema satın almak isterseniz, bunu 48 TL karşılığında yapabilirsiniz. Bununla birlikte, sadece 11 $ daha fazla tema ile, benim için kulüp üyeliği zahmetsizdir!

Resmi Web Sitesi – ( Bkz. Fiyatlar )

9. CSSIgniter

Minimal yaygara ile güzel bir web sitesi inşa etmek mi istiyorsunuz? CSSIgniter en iyi bahislerinizden biri olabilir.

CSSIgniter’ın temaları süper hızlı bir kurulum süreci ile birlikte gelir, ayrıca sitenizin ihtiyaçlarına göre çok veya az miktarda kukla içeriği yükleyebilirsiniz. 81 premium temanın koleksiyonu da her şekle ve boyutta gelir, bu nedenle ihtiyaçlarınızı karşılayan bir düzen bulmak zor değildir.

Tema başına 1 ABD doları altında olan, 81 temanın yalnızca 79 $ / yılına erişebilirsiniz!

Resmi Web Sitesi – ( Bkz. Fiyatlar )

10. WPZOOM

WPZOOM bugüne kadar yayınlanmış olan 36 profesyonel kalitede WordPress temaları oluşturma konusunda uzmanım. Çalıştığı sekiz yıl boyunca temaları, hemen tanınan birçok marka tarafından kullanıldı: UNICEF, Bloomberg, Citroën ve Groupon. Müşteri listesinde kötü isimler değil, ha?

Temaları, tüm deneyim düzeyleri kullanıcıları için de oluşturulmuştur. Bu nedenle, kullanıcıların% 97’si tarafından kefil edildiği gibi, tek tıklamalı demo içeriği kurulumu ile birlikte, sezgisel ve düzenli bir kurulum süreci ve birinci sınıf bir destek ekibi ile geliyorlar. Herhangi bir sıkıntıya girerseniz, WPZOOM’un sizi doğru yola geri getirmek için elinden gelen her şeyi yapacağından emin olabilirsiniz.

WPZOOM temaları 69 $ ‘lık perakende satış fiyatı ya da 99 $’ dan satın alabilirsiniz.

Resmi internet sitesi

11. Themezilla

Themezilla , WordPress dünyasında bulmak mümkün olan en güzel görünümlü temalardan bazılarını üretti. Bu tasarım ekibinin kalbinde felsefe ile sağlanıyor: temiz tasarımı ve çok sayıda beyaz alanı ön planda tutuyoruz. Sonuç? Yarışmadan emin adımlarla ilerleyen profesyonel görünümlü siteler.

Themezilla da adlandırılan yeni bir e-ticaret hizmeti öncülük etmiştir Zillacommerce . Esasen, WordPress ve Spotify’ın gücünü bir araya getirir – Mağazanızı güçlendirmek için Shopify işlevselliğini kullanırken sitenizi oluşturmak için WordPress’i kullanın. WooCommerce alternatifi arayan herkes için harika bir seçimdir.

Tek Themezilla lisansı 59 doları geri verir. Bununla birlikte, aranızdaki ihtiyatlılık, 27 temanın tam tamamlayıcısını içeren 199 $ Themezilla üyeliğini tercih edecektir.

Resmi internet sitesi

12. Themes Awesome

Temalar Awesome , yeni başlangıç ​​dostu WordPress temalarından oluşan güzel bir koleksiyon oluşturdu. Her tema birkaç basit fare tıklamasıyla yapılan özelleştirmelerle birkaç dakika içinde kurulabilir ve yapılandırılabilir.

Sadeliğin ötesinde, temalar da öyle görünüyor. Her biri okullar, inşaat, uygulamalar ve müzisyen web siteleri için özel temalar içeren temiz ve modern tasarımlardan yararlanır.

Her birinde 39 dolarlık tek lisans satın alınabilir. Ancak yapabilirsiniz Satın almadan önce deneyin ile Lite versiyonları resmi WordPress depo geçerli birkaç tema Korku veren ürünlerin.

Resmi internet sitesi

13. ThemeFuse

ThemeFuse etrafında en çok yönlü WordPress tema kulüplerinden biridir, sadece birkaç isimle restoranlar, şirketler ve dergi temaları gibi herhangi bir amaca uygun temalar içerir.

En popüler ürün The Core , güçlü çok amaçlı temalara yönelik yeni eğilimi takip etmektedir. Sezgisel bir görsel sayfa oluşturucu artı bir düğmeye basarak sonsuz özelleştirmeleri içerir. Tema, düğmeler, fırınlar, hayır kurumları, üniversiteler ve mimarlık firmaları için hazırlanmış demolarla içe aktarabileceğiniz 20 demo şablonuyla birlikte gönderilir.

Kulüp üyeliği, 45’in üzerinde tema için yılda 195 $ ‘dan başlar. Geliştiriciler aynı zamanda kulüp üyelerinden bir sonraki aşamada hangi stil stilini seçecekleri konusunda aktif bir rol oynamalarını istiyorlar.

Resmi Web Sitesi – ( Bkz. Fiyatlar )

14.Press75

Press75 , WordPress alanındaki en görsel çarpıcı temalardan bazılarını yarattı. Profesyonel tasarımları, temiz çizgileri ve çok sayıda beyaz alanı kullanır ve unutulmaz bir görünüm kazandırır. Ve dikkatsizlik gibi davranan gereksiz tasarım öğelerini ortadan kaldırarak içeriğiniz merkezi bir aşamaya gelmektedir.

Press75, temaları akılda kullanılabilirlik ile tasarlamış olmasına rağmen, zaman zaman bir yardım eline ihtiyaç duyuyoruz. Her tema kapsamlı dokümantasyon ve takip edilmesi kolay video izleme bölümleriyle birlikte gelir. Bu ekstra zor noktalar için, sizi tekrar yolumuza devam ettirmek için elinden geleni yapacak bilgili destek personeline ulaşabilirsiniz.

Press75 bugüne kadar 21 tema çıkardı ve gözlerimin arasında gerçek bir pazarlık yapan sadece 99 dolardan “All Themes Pack” i fiyatlandırdı.

Resmi internet sitesi

15.Themetry

Themetry kendisini anti-ThemeForest WordPress dükkanı olarak tasdik eder . Temaları gereksiz seçeneklerle sızdırmak yerine, her Themetry ürünü basitliği akılda tutarak oluşturulmuştur.

Themetry deneyimi, süper kolay kurulum, öğreticiler yükü ve bilgili bir destek ekibi ile mümkün olduğunca acısız olacak şekilde tasarlandı. Temalar, usta ustalar tarafından son WordPress standartlarına tam uyum içinde inşa edilmiş de muhteşem.

Themetry bugüne kadar sekiz tema çıkardı ve yılda sadece 99 $ ‘a erişebilirsiniz.

Resmi internet sitesi

16. Pixelgrade

Pixelgrade , ziyaretçileri cezalandırmak için garanti edilen bazı çene bırakma tasarımlarına sahip gizli bir mücevher dizisidir .

Pixelgrade, belirli amaçlara uygun temalar oluşturmak için yaratıcı bir yaklaşım benimser – örneğin, restoran, dergi veya fotoğraf temaları. Bu yaratıcı yaklaşım, bulacağınız daha eşsiz düzenlerden bazılarıyla, tüm çalışmalarında belirgindir.

Bununla birlikte, bu gibi cesur ve çarpıcı tasarımlar ucuza gelmiyor; her Pixelgrade teması 225 dolara mal oluyor. İşinizi bir sonraki aşamaya taşımak konusunda ciddi iseniz, yatırım buna değer.

Resmi internet sitesi

17.Obox Themes

Obox Temaları , 2009 yılından beri var olmuş ve bu süre zarfında 200.000’den fazla müşterinin işini devralmıştır.

Obox Temaları, en iyi Layers Site Builder temasının ardındaki ekip olarak bilinir . Katmanlar, widget’leri kullanarak yerden inşa edilmiş çarpıcı web siteleri oluşturmanızı sağlar – bu, sitenizi WordPress Özelleştiricisinden gerçek zamanlı olarak önizleme yapabileceğiniz anlamına gelir. Muhtemelen en basit WordPress sitesi oluşturucusu.

49 $ ‘dan tek bir tema satın alabilir veya 279 $’ lık toplam koleksiyonu toplayabilirsiniz.

Resmi Web Sitesi – ( Bkz. Fiyatlar )

18.Theme Furnace

WPLift’in Oliver Dale tarafından 2012’de başlatılan Tema Fırını , yüksek kaliteli, profesyonel WordPress temalarından oluşan güzel bir kulüp inşa etti.

Tema Fırını aerodinamik, kabarıksüz temalar lehine gereksiz çan ve ıslıkları önledi – ve site hızı ve SEO performansı için harika bir haber. Temalar aynı zamanda karmaşık seçenek panellerinden kaçınır, bunun yerine canlı düzenlemeler yapmak için WordPress Özelleştirici’yi kullanır. Ve bu yeterli değilse, her tema gerçek geliştiricilerin kendileri tarafından yazılan en iyi sınıf belgeleriyle birlikte gelir.

22 temayla, üyelik sadece yılda 49 USD ile süper ekonomiktir.

Resmi internet sitesi

19.FrogsThemes

Sıradaki, FrogsThemes – en çok satan Avada temasının arkasındaki geliştiriciler olarak bilinir.

Temalar, en iyi tasarımında profesyonel, iş tarzı olarak tanımlanır; her biri FT Seçenekleri Çerçevesinin üzerine kurulmuştur . Bir sayfa oluşturucu, dinamik pencere bölmesi alanı ve kapsamlı bir font kitaplığı da dahil olmak üzere bir sürü güçlü özellik ve işlevsellik vardır.

Artık 25+ Kurbağalar Tema erişimini kulüp üyeliği kapsamında satın alabilirsiniz. Fiyatlar, sabit bir 147 $ ‘a mal olan ömür boyu üyelik ve prim desteğiyle, 47 $ / yıl başlıyor. * Not: Avada kulüp üyeliği ile mevcut değildir . *

Resmi Web Sitesi – ( Bkz. Fiyatlar )

20.EngineThemes

Şimdi en yenilikçi tema şirketlerinden biri için şunu bulabilirsiniz: EngineThemes(not: bizim incelememizi okuyun ).

Her tema belirli bir amaç için oluşturulmuştur – düşünce rehberi, otel, iş kurulu ve gayrimenkul web siteleri. Bloglama, serbest çalışmacı ve bir sayfalık siteler için de daha genel temalar da vardır. Her tema, iş için gerekli tüm işlevlerle birlikte, bir sayfa oluşturucu ve ön uç düzenleme gibi birkaç genel özellik ile birlikte gelir.

13 temanın hepsini satın almak size yılda 299 dolar kazandıracaktır. Bununla birlikte, hangi temalara gereksinim duyduğunuza bağlı olarak, en popüler dört temadan oluşan ince bir paket 199 $ / yıl kullanılabilir.

Resmi internet sitesi

21. Themes Kingdom

Themes Kingdom’ın ömrü, 2010 yılında geri döndükten sonra şaşırtıcı değil. Basitçe söylemek gerekirse: 100.000 kişilik kullanıcı kitlesi tarafından kanıtlandığı üzere, temaları bulacağınız en şık görüntülerden biridir.

Themes Kingdom, sadece 11 temanın nispeten küçük bir koleksiyonuyla, kalitede niceliği önceliklendiriyor. Bununla birlikte, temiz ve minimal tasarımlarla, daha büyük kulüplere karşı kendine ait tutabilir. Temalar, tam erişim için yılda 49 dolara veya yılda 89 dolara maloldu.

Themes Kingdom, temaları süper kolay olsa da , web sitenizin tamamen çevrimiçi, güvenli ve üst düzey formda olmasını sağlayan, yönetilen bir WordPress barındırma hizmeti de yürütmektedir . Bu biraz farklı bir şey ve yardım eli ihtiyacı duyan tüm kullanıcılar için mükemmel.

Resmi Web Sitesi – ( Bkz. Fiyatlar )

22. Anariel Design

Anariel Design , Almanya’dan bir niş tema geliştiricisidir. Etonyası basit: “benzersiz web siteleri inşa edebilmeniz için benzersiz temalar inşa ediyoruz.” Ve şimdiye kadar gerçekten çalışıyor.

Gereksiz şişmeden sağlamak için ellerinden geleni yapanlarla, tüm temalar için kişisel bir kalite var. Bu, ziyaretçilerin seveceği hızlı, SEO optimize edilmiş web sitelerini garanti eder. Ve takılıp kalırsanız, ekip ayrıca gerçekten yararlı destek sağlamayı taahhüt eder.

Bugüne kadar 22 tema ile, bir Anariel Design üyeliği altı ay boyunca uygun bir 59 $ ‘dan başlıyor. $ 89’a 12 aylık bir üyelik veya 199 $ için ömür boyu üyelik sürüme yükseltin; ayrıca bir tane ücretsiz tema kurulumu alırsınız.

Resmi internet sitesi

23. CR3ATIV

CR3ATIV , bulmak mümkün olan en çarpıcı WordPress temalardan bazılarını üretti. Güzel tasarımlara ilaveten, geliştiriciler kodlarının kalitesiyle gurur duyuyorlar, özellikle de “kabarcıksız” olduğunu vurgulamak istiyorlar. Bu sizin için harika bir haber: siteniz daha hızlı yüklenecek, daha yüksek sıralaması olacak ve ziyaretçileriniz daha keyifli, çok yönlü bir deneyimden yararlanın.

Geliştiricilerin felsefesi basit: temalar tasarım içindir, eklentiler işlevseldir. Bu, CR3ATIV temalarının sadece temanın düzgün çalışması için gerekli olan çıplak kemikleri işlevselliğini içereceği anlamına gelir. Bu, temaların “kabarcıksız” doğasına geri döndürür – minimum bagaj taşırlar ve bu yüzden yükleme süreleri yıldırımdan daha hızlıdır. Gelişmiş işlevleri CR3ATIV temalarını tamamlamak istiyorsanız, eklenti yelpazesini kontrol edin .

CR3ATIV koleksiyonunda 11 tema vardır ve temalar 49 $ marka civarında ayrı ayrı satın alınmıştır.

Resmi internet sitesi

24. Bluchic

Bluchic bugünün diş hekimliği odaklı WordPress temalı dükkânı. Kadın girişimcilerine ve blogculara yönelik, kadınsı nitelikleri koruyan profesyonel görünümlü bir web sitesi isteyen temalar üretmekte uzmanlaşmıştır.

Ve hepimiz sitemize daha fazla ziyaretçi çekmek için bir yardım eli kullanabiliriz, çünkü Bluchic de pazarlama kitleri sunuyor – bunlar aslında seçtiğiniz temanın markalaşma özelliğini içeren sosyal medya şablonları.

Temaların fiyatı 79 dolar, yoksa Bluchic’in 21 temalı koleksiyonuna – 1400 dolardan fazla – yıllık 297 dolara erişebilirsiniz.

Resmi internet sitesi

25. BizzThemes

BizzThemes , kiralama ve randevu alan işletmeler için temalar üretmek konusunda uzmanım. Bu nedenle, WooCommerce (ödeme toplamak için) ve ayrıca Google Calendar Sync 2.0 ile sıkı bir entegrasyon söz konusudur.

Temaları nispeten uzman işlevselliği gerektirdiğinden, BizzThemes iş için kendi “dahili” eklentilerini geliştirdi. Bu işlevsellik, WooCommerce çekirdeğine randevu planlama ekleme ve menüler ve widget alanlarına koşullu mantığı eklemeyi içerir.

Kulüp üyeliği, 13 temaya ve üç eklentiye erişimi içeren 199 dolara geri kalanı artı sınırsız alanlarda kullanmanızı sağlar.

Resmi internet sitesi

26. ThemeZee

ThemeZee , Almanya kaynaklı başka bir WordPress tema geliştiricisidir. Dergi temaları oluşturma konusunda uzmanlaşmış – aslında yalnızca dergi temaları üretiyor.

Dergi temaları nispeten karmaşık düzenler için bilinir, belirli bir noktada ekranda birçok içerik bulunur. Bu nedenle ThemeZee temalarının, içeriğinizi düzenlemenize ve düzeninizi yapılandırmanıza yardımcı olmak için WordPress Özelleştiricisini kullandığını öğrenmekten memnuniyet duyarız.

ThemeZee, yılda € 59 fiyatla 21 prim teması ve altı dergi odaklı eklentiyi kulüp üyelerine sunar. Etkileyici olarak, 21 temanın hepsinin ücretsiz bir sürümünü resmi depoda sunar – tabii ki, bu ücretsiz sürümler daha az özellik ve özelleştirmeyi paketler.

Resmi internet sitesi

27. Slocum Themes

Slocum Themes , kullanımı kolay temaları, herhangi bir yapışkan noktadan kurtulmanıza yardımcı olmak için çok yardımcı bir destek ekibi ile birleştirmek için kendine bir yer edinmiştir.

Temalar ayrıca, WooCommerce, Gravity Forms ve Easy Digital Downloads gibi WordPress’in dünyanın önde gelen eklentileriyle entegre olacak şekilde oluşturulmuştur. Bir sürü özelleştirme seçeneğine sahipsiniz ve gereksinimlerinize göre şekillendirebileceğiniz güzel temalar topluluğunuz var.

Tema fiyatlarının her biri 59 dolara, 99 dolara da 9 dolara ücretlendirilirken ayrıca Slocum Temalar ekibinin sitenizi oluşturması için ek bir 99 dolar ödeyebilirsiniz.

Resmi internet sitesi

28. Gabfire Themes

Gabifler Temaları , oldukça nitelikli geliştiricilerin küçük bir ekibinden oluşur. Bu geliştiriciler, ağrısız kurulum ve kolay kullanımlı web siteleri ile, sizin için mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini yaratmak için çok büyük yol kat etti.

Temaları nispeten karmaşık, dergi stili tasarımlarını düşündüğünüzde bu daha da etkileyici. Ve kendiniz için bir şey bulamıyorsanız, size yardımcı olması için elinden gelenin en iyisini yapacak destek ekibine bir e-posta atın – alternatif olarak, her temayla birlikte kapsamlı dokümantasyon ve video öğreticilerine geçin.

Tema, Gabfire web sitesinden her biri 59 Dolar karşılığında kullanılabilir.

Resmi internet sitesi

29. ThemeIsle

ThemeIsle , muhteşem tasarımları ve en kaliteli kodlamayla tanınan çok sevilen bir WordPress tema mağazası.

ThemeIsle, premium tema pazarında önemli bir oyuncu olmakla birlikte, daha bütçeye duyarlı kullanıcılara da hitap ediyor. Bugüne kadar resmi dizinde 37 adet ücretsiz WordPress teması yayınladı – ThemeIsle’nin WordPress topluluğuna geri vermesinin yollarından biri.

Yıllık 99 dolara forking yaparak 20+ premium ThemeIsle temalarını indirebilirsiniz. Bu fiyat etiketi aynı zamanda destek, ücretsiz WordPress öğretici videolar ve bir yıllık değerli ücretsiz paylaşılan barındırma da içerir.

Resmi Web Sitesi – ( Bkz. Fiyatlar )

30. InkThemes

Bugüne kadar 500’in üzerinde tema ile, InkThemes , dünyadaki en geniş WordPress temalarından seçim yapmış olmalıdır.

Bu muazzam koleksiyonda “güzel” WordPress temalarının bazılarını bulacaksınız. Dolayısıyla, bir jelatin yapıcı, profesyonel bir boğa güreşçisi ya da köpek kulübü yapım işinde iseniz, sadece sizin için hazır bir tema var.

Temalar ayrı olarak satın alınabilir veya InkThemes’in en iyi 147 $ / yıl kilidini açmak için üyelik abone olabilirsiniz.

Resmi internet sitesi

31. The Theme Foundry

Tema Dökümhanesi , bugün dokuz yıldır faaliyet gösteriyor ve bugünün listesinde en tematik mağazalardan biri haline geldi. Bu nedenle, güvenebileceğiniz bir isim.

Şirket, kodunun kalitesiyle, modern tasarımlarıyla ve yararlı video eğitimleriyle tanınıyor. Yakın geçmişte, sitenizdeki metnin cesur, keskin ve çarpıcı görünmesini sağlayarak, profesyonel kalitede Typekit fontları temaları ile entegre etti.

11 Theme Foundry temasını sadece 79 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

Resmi internet sitesi

32. Crocoblock

Crocoblock hızla büyüyen bir WordPress kulübüdür – her ay etkileyici iki tema yayımlamaktadır , bu nedenle her zaman yeni bir şey mevcut. Crocoblock, canlı sohbet ile anlık çözümler üreten destek taahhütlerini ciddiye alır; dövmek zor.

En popüler temaları Crocoblock temaları ile WoCommerce veya Jigoshop entegrasyonları sunan e-Ticaret kategorisine girer. Temalar, yalnızca birkaç tıklamayla hazır birçok benzersiz düzenle özelleştirecek çok şey içeriyor.

Hızlı yayın planı, Crocoblock’un 137 temayı sunması ve herşey dahil üyelik sadece 69 dolara mal olması anlamına geliyor. Bu 50 ¢ temaya – ciddi bir değere denk geliyor.

Resmi internet sitesi

33. ThemeTrust

Zamansız tasarımlar arıyorsanız , bir sonraki WordPress temanız için ThemeTrust’tan başka bir yere bakın . Etkileyici bir şekilde şık görünen güzelce temiz ve minimalist tasarımlar kullanıyor.

Aşırı gösterişli tasarım öğeleri dikkat çekici bir şekilde rekabet edemeyen bu felsefe, içeriğinizi odak noktası olarak – ister yazılı ister güzel resimler olsun – koyar.

ThemeTrust bugüne kadar her biri 49 Dolar karşılığında satın alınabilecek 19 tema çıkardı.

Resmi internet sitesi

34. GretaThemes

Bir tematik dükkan olarak, GretaThemes şimdiye kadar sadece dört temayla nispeten küçük. Bununla birlikte, tasarım kalitesini etkileyici, süper şık bir stille gerçekten kalabalığın öne çıkıyor.

Temalar, birkaç özelleştirme seçeneği ile kolay kurulum yapıyor. Aslında, demo içeriğini içe aktararak ve kontrol paneliyle dolaşarak, muhteşem görünümlü bir web sitesine birkaç dakika içinde ayarlayabilirsiniz.

Şu anda, GretaThemes öncelikle serbest piyasa üzerine odaklanıyor ancak son zamanlarda 59 dolara mal olan Bayn’ın ilk premium temasını piyasaya sürdü . Çok uzak olmayan bir gelecekte Greta’dan büyük şeyler bekleyin!

Resmi internet sitesi

35. Nimbus Themes

Nimbus Temaları sadece bugüne kadar az sayıda temaya sahip olabilir; ancak bu temalar sadece bir milyon yüklemenin utangaçlığıyla ciddi bir mesafe kat etti .

Başarının nedeni? Muhteşem tasarımı ve dünya standartlarında bir destek vermeye devam eden bir taahhüdü. WordPress ile nispeten deneyimsizseniz, Nimbus Themes’in yardımı sayesinde sorun yaşamayacaksınız.

Tek erişimli geçiş ücreti 99 $ iken tek temanın her biri 39 $ ‘a maloldu. Verilen üst düzey destek ve artı süper hızlı tepki süreleri nedeniyle Nimbus Themes, “sınıfının en iyisi” olan destek ekibine sınırsız erişebilmek için aylık 15 $ daha ücret talep ediyor.

Resmi internet sitesi

36. Array Themes

Array Themes oyundan 2009 yılından beri, ve get-go basit bir felsefe vardı: güzel kodlanmış, iyi tasarlanmış WordPress temalar oluşturmak.

Temaları her zaman temiz ve modern, çoğu zaman rakiplerin temalarını aşırı karmaşıklaştıran çan ve ıslık olmadan. Bu size düzenli, profesyonel bir web sitesinde bırakıyor.

Yıllık 89 dolarlık bir kulüp üyeliği satın alabilir ve bu da 18 Array Themes’in tümüne erişim sağlar.

Resmi internet sitesi

37. CyberChimps

Bir sonraki adımda CyberChimps var . Sürükleyip bırakarak, sosyal paylaşım düğmeleriyle ve küçük bir örneğe isim verebilecek özelleştirilebilir yazı tipleriyle, kullanışlı yerleşik işlevselliklerin yükleri ile kolay oluşturulabilen web siteleri üreten temalar uzmanlaşmıştır. Bu, başlarını ağrıyan çıkarmadan harika görünümlü bir web sitesi oluşturmak isteyen daha az tecrübeli blog üreticileri için onları mükemmel kılar.

CymberChimps koleksiyonunda 43 tema, altı eklenti var. Bir kulüp üyeliği sadece 49 $ / yıl civarındadır.

Bu yıllık üyelik, ek bir ücret ödemeden web sitesi kurulumunu da içerir. Basitçe bir satın alma işlemi yapın, ardından arkanıza yaslanın ve CyperChimps ekibi WordPress’i kurarken rahatlayın ve sitenizi en sevdiğiniz demo tarzında kurun – gerçek bir zamandan tasarruf sağlayın.

Resmi internet sitesi

38. Shape5

Shape5 öncelikli olarak bir Joomla geliştiricisi ancak aynı zamanda güzel bir 79 WordPress temalı koleksiyonunu bir araya getirdi.

Shape5, yılda 300.000’den fazla müşteriyle çok sayıda geri bildirim aldı ve sürekli büyüyen topluluğa istenen tasarımları sunmaya çalışıyor. Bu nedenle, yüksek kaliteli destek ve kullanılabilirlik konusunda güçlü bir vurgu vardır – yalnızca birkaç dakika içinde demo içeriği ile tamamlanmış yepyeni bir web sitesi ile çalışabilir ve yayınlayabilirsiniz.

Yıllık Shape5 üyeliği, temaların ve eklentilerin tümüne sınırsız erişebilmeniz için 99 $ / yıl’dan başlamaktadır.

Resmi Web Sitesi – ( Bkz. Fiyatlar )

39. UpThemes

UpThemes , yönetilen barındırma ile birlikte $ 18 / aylık 40-güçlü tema koleksiyonunu sunuyor. Tek tek satın alındıysanız, temalar 1.000 $ ‘ın üzerinde değerinde olacağını düşünürseniz, bu hiç de kötü bir değer değildir.

Baş ağrısından kaçınmak istiyorsanız, UpThemes en iyi tema şirketlerinden biri haline gelir – her şey sizin adınıza yapılır. Kapsamlı hizmet sınırsız web sitesi göçleri ve tüm WordPress gösterge tablolarınıza erişmenizi sağlayan tek bir barındırma paneli içerir.

Temalar çok stil sızdırıyor ve benzersiz tasarımlar çok dahil çarpıcı.

Resmi internet sitesi

40. Restored 316

Gelecekteki kadın girişimcilere yönelik başka bir tematik dükkan: Restore 316 .

Oldukça profesyonel tasarımlar bekleyebilirsiniz, ancak sitenizi kalabalığın öne çıkmasını ve hedef demografiye hitap etmesini sağlayan küçük dişil dokunuşlarla yapabilirsiniz. Şirket ayrıca web sitenizle ilgili tüm çevrimdışı öğeleri yönetmek ve düzenlemek için mükemmel rehberlik ve güzel markalı bir iş izci sunuyor.

Bugüne kadar mevcut olan kulüp üyeliği yok, ancak Geri Yüklenen 316 koleksiyonundaki 19 tema her biri 75 $ ‘la satın alınabiliyor.

Resmi internet sitesi

41.ThemeShift

ThemeShift , 2009’dan beri oyunda. Felsefesi niceliğin kalitesinden öncelikle sadece iki temalı bir koleksiyona öncelik veriyor . Bununla birlikte, bu temalar şık ve çok yönlüdür ve hemen her amaca uygundur.

Her iki temada da WooCommerce entegrasyonu, özel widget’lar ve çarpıcı paralel arka planlar gibi özellikler bulunur. Temaları geniş kapsamlı olarak özelleştirebilirsiniz.

Temalar 39 $ için ayrı ayrı satın alınabilir veya 99 $ ‘a çift olarak alınabilir – bu son fiyat etiketi, sınırsız alanlar için lisans ve sınırsız desteğe erişim yoluyla haklı gösterilir.

Resmi Web Sitesi – ( Bkz. Fiyatlar )

42. Mint Themes

Darphane Temaları , belirli amaçlar için elle hazırlanmış temalar oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır – örneğin, kilise, peyzaj veya müzik web siteleri.

Elbette, tüm kullanıcılar kendi web sitelerini kendi istediklerinde yapmak isterler, bu nedenle Darphane Temaları sezgisel özelleştirmelerle yüklenir. Tek yapmanız gereken, kendi renk düzeninizi oluşturmak, düzeni ayarlamak ve tasarımı değiştirmek için birkaç fare tıklamasıdır.

Her tema ayrı olarak 79 $ fiyatla satın alınabilir. Bununla birlikte, pazarlık avcıları, 11 Nane Teması’nin tümünün kilidini açan 169 dolarlık paketi tercih edecek.

Resmi Web Sitesi – ( Bkz. Fiyatlar )

43. RocketTheme

Öncelikle bir Joomla şablon kulübü olmasına rağmen RocketTheme , aslında 100’den fazla yüksek kaliteli WordPress teması da barındırıyor.

Temalar, tüm Joomla ve WordPress’in ve daha yakın zamanda Grav temalarının altına yerleşen çığır açan Gantry 5 çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir . Bu çerçeve, tüm RocketThemes’in kullanıcı dostu olması, yüksek derecede özelleştirilebilmesi ve tüm üst üçüncü taraf eklentileriyle uyumlu olmasını sağlayan sağlam bir platform sağlar.

Temalar 49 $ ‘lık marka ile ya da iş yeri olarak ayrı ayrı satın alınabilir, kulüp üyeliği 99 $ / yıl olacak – kısa üyelikler de mevcuttur.

Resmi internet sitesi

44. Tema Junkie

Tema Junkie 2009’dan beri çevrimiçi ve bu süre zarfında katalogunda 50’den fazla tema eklendi.

Geliştirici ekibi, minimalist tasarım kavramları üzerinde oynayan benzersiz temalar oluşturmakla görevlidir. Bununla birlikte, çok yönlü ızgaralar ve çeşitli düzenler sunan her biri çok amaçlı bir tema unsuru da var. Ve, minimum süre içinde başlamak için, her tema tek tıklamayla kukla içeriği içe aktarma ile birlikte gelir.

Bireysel temaların fiyatı 39 Dolar olup, lot için 49 Dolar ödeyebilirsiniz.

Resmi internet sitesi

45. Themes by bavotasan.com

Günün listesini Temalar ile bavotasan.com tarafından tamamlıyoruz .

Temalar, cesur renkler ve ilginç düzenlerle bazı gerçekten çarpıcı tasarımlardan yararlanmaktadır. Yerleşik animasyonlar ve bol miktarda özelleştirme seçenekleri de var, hepsi sitenizin görsel çekiciliğini arttırıyor. Ayrıca, en popüler üçüncü taraf eklentileriyle temaları tamamlayabilirsiniz – BuddyPress, WooCommerce ve WPML gibi üst eklentiler sorunsuz bir şekilde entegre olurlar.

Tek lisansların maliyeti 69 $, yılda 99 $ olan 16 temanın tadını çıkarabilirsiniz. Bavotasan’ın sunduğu temalar , resmi WordPress dizininden ücret alınmaksızın temalarından hiçbirinin özelleştirilemeyen bir versiyonu da sunuyor – bu size bir test döndürme imkanı veriyor.

Resmi internet sitesi

(Visited 478 times, 2 visits today)