En İyi Puan Eklentisi (Google’de Yıldızlı Sonuçlar) Ücretli+Ücretsiz

Ürün, film, restoran incelemelerine kadar, internet herkese her konuda fikirlerini paylaşma imkanı verir. Bu, incelemeleri modern hayatın önemli bir parçası haline getirmiş bulunmaktayız ki internetteki her incelemeyi dikkatle inceliyoruz.

Özellikle bu sayfaya geldiğinizde tahminimce bu eklentinin googlede yıldız çıkarma kısmı ile ilgilendiğiniz için geldiniz. Keşke sitemizde her değişikliği google bu yıldızlar gibi gösterse de her şeyin faydasını daha iyi görebilseniz. Bu eklentinin yıldızlı çıkmanın yanında kendinizi googleye kanıtlamanızda ve yükselmenizde faydası kesinlikle olacaktır.

İlk olarak ücretli değerlendirme eklentisini verelim:

Wp Review Pro (Ücretli)

WP İnceleme Pro

WP Review Pro , en beğenilen inceleme eklentilerinden birini size anlatacağım. Bu eklenti MyThemeShop’dan alınabilmektedir ve bir yıl boyunca 24 saat destek de eklentinin yanında size verilmektedir.

Bu eklenti gözden geçirme, gözlerinizi süsleyen CSS animasyonlarıyla izleyicilerinizin dikkatini vermesini sağlayarak temiz ve profesyonel bir hizmet sunar.

Bu eklentinin ücretsiz sürümüde vardır. Ama ücretsiz sürümde Google ve diğer arama motorları için sitenizi yıldızlı çıkarak bölümü yoktur.

WP-PostRatings (Ücretsiz)

Bu eklenti ile Google’de yıldızlı çıkmanız mümkündür. Ücretsiz bir sürüm olan bu eklentinin yerine daha profesyonel olan yukarıdaki eklentiyi öneriyoruz.

 

 

 

(Visited 205 times, 1 visits today)