2020’nin En Hızlı WordPress Temaları

Arama motorlarının sitenizi sıralamada kullandığı ölçütlerden birinin “Kullandığınız Tema” olduğunu biliyor muydunuz? Aslında Seo anlamında bu sorunun cevabı direk evet olmasa da dolaylı olarak evet demek mümkündür. Yani bir arama motoru “Bu site x temasını kullanıyor, bunu hemen yukarı çıkarayım” demez. Ama kullandığınız temanın Seo yapısından tutunda kodlamasına ve diğer özelliklerine kadar birçok şey direkt olarak Serp sıralamanızı etkiler.

Google’nin bahsedilen 200 sıralama ölçütlerinden en önemlisinin Site Hızı olduğuna inanılmaktadır.

Siteniz için seçtiğiniz tema büyük bir fark yaratıyor; bu nedenle kaliteli bir hızlı ve SEO dostu tema seçtiğinizden emin olmanız gerekir .

Bu yazıda, sitenizi bir sonraki seviyeye çıkarmanıza kesinlikle yardımcı olacak en iyi ve en hızlı WordPress temalarından bazılarını seçtik .

Bu koleksiyona geçmeden önce , herhangi bir sitenin yükleme hızını kontrol etmek için en iyi araç olan Pingdom Tools  veya Google  Page Speed ​​Insights gibi sayfa hız test araçlarını kullanarak mevcut temanızın ve sitenizin yükleme hızını kontrol edebilirsiniz.

1-Schema

Schema’nın bahsettiğimiz listede çok özel bir yeri var. WordPress’in en hızlı teması olarak bilinir . Çağdaş ve temiz bir şeyler arayanlara göre, Schema yalnızca sizin için değil aynı zamanda web sayfanızda değişiklikler sağlayan bir temadır. Dahili ayarlar sistemine reklam yönetimiyle gelen Schema, kullanıcıların geri bildirim yoluyla okuyucularının ne istediğini bilmelerini sağlamaktadır.

Schema teması, hızlı yükleme süresi ile bilinir; Schema en hızlı yüklenen WordPress temalarından biridir ve MyThemeShop, yükleme süresine dayalı temaları ile tanınır. Hızlı yükleme süresi ve SEO dostu tasarımı ile temiz ve profesyonel bir WordPress tasarımı arıyorsanız, Schema sizin için mükemmel bir seçenektir.

Sitenizi küçük ekranlı cihazlar için bile harika görünecek tamamen Responsive bir düzen ile birlikte gelir. Size, ilgili yazıları, hazır simge fontları, Google Fontları ve entegre sosyal medya gibi birçok seçenekleri sunar.

2-Yosemite

yosemite-seo dostu-blog-tema

Yosemite, MythemeShop tarafından oluşturulan en hızlı WordPress temalarından biridir, herhangi bir kişisel blog için mükemmel bir tasarım seçeneği olan temiz ve minimal bir tasarımdır.
Eminim temiz ve profesyonel bir arayüz çok hoş bir okuma deneyimi sunduğu için ziyaretçileri etkileyecektir. ve temanın SEO yapısını içeriğinizin Google gibi bir arama motorunda ilk sayfada çıkmasını sağlayacaktır.
Basitçe kodlanmış bir tema olmasına rağmen MyThemeShop’daki diğer temalar gibi tonlarca modern özellikler sunuyor; sınırsız renk ve arka plan seçeneği, güçlü tema seçenek ayaları, faydalı kısa kodları, entegre sosyal medya ayarları, AdSense ile optimize edilmiş reklam yerleşimleri, Schema entegre, paralel kaydırma özelliği, Google fontları ve çok daha fazlası bu temada mevcuttur.

3-Authority

authority wordpress teması önizleme

Adından da anlaşılacağı üzere Authority yetki anlamına gelir. Kullanıcının kendi içerik sayfasını kontrol etme yetkisini sağlayan temadır. Bu optimize edilmiş tema sayesinde aynı okuyucuların bloglarınıza ve markanıza güvenmelerini sağlıyor. Bu, WordPress’in otorite temasını kullanarak içeriği yüklemeye başlar başlamaz bloglarınıza Google’da iyi bir sıralama kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bu temada çok hızlı mythemeshop temalarından biridir.

4-Socially Viral

en hızlı tema wordpress

MyThemeShop tarafından yayımlanan Socially Viral, yüksek hızlı ve modern özelliklere sahip çok popüler ve hızlı bir şekilde yüklenen WordPress temasıdır. Bu şablon, güzel estetik unsurların, özel CSS kodunun, Google fontlarının, hazır simge fontların, üç farklı düzenin vb. özellikleri ile oldukça çarpıcı ve birçok web yöneticisi tarafından beğenilen ve neredeyse en hızlı wordpress temalarından biridir.

5-Bimber

Bimber WordPress Tema

Çabuk, hızlı bir blog veya magazin WordPress sitesi oluşturmak isterseniz, aklınızda Bimber mükemmel bir seçenek olmalıdır.Sitenizin görünümünü ve içeriğin düzenlenme biçimini özelleştirebilirsiniz. Ayrıca hız konusunda rakiplerinden çok öndedir.

Bimber, tamamen duyarlı tasarım, düzenli güncellemeler, kategori oluşturucu vb. gibi çok şey sunmaktadır. Bimber, WordPress için alacağınız en iyi ve en çok özelleştirilebilir çoklu niş temalardan biridir.

(Visited 2.357 times, 2 visits today)